We hebben 53 gasten en geen leden online

Datum: 27 december

Aanvang: 10.00  uur

 


 

Deelnemende teams:

Emplina
Maliskamp
OJC Rosmalem
OSC'45
RKVV Wilhelmina
ZVS / Rijschool Gestel


 

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 10:00 u Emplina - Maliskamp = 2 - 1
2 10:14 u OJC Rosmalen - OSC'45 = 1 - 0
3 10:28 u RKVV Wilhelmina - Emplina = 0 - 1
4 10:42 u Maliskamp - ZVS / Rijschool Gestel = 0 - 1
5 10:56 u OSC'45 - RKVV Wilhelmina = 0 - 5
6 11:10 u ZVS / Rijschool Gestel - Emplina = 1 - 1
7 11:24 u RKVV Wilhelmina - OJC Rosmalem=n = 2 - 2
8 11:38 u ZVS / Rijschool Gestel - OSC'45 = 2 - 1
9 11:52 u Maliskamp - OJC Rosmalen = 0 - 8
10 12:06 u RKVV Wilhelmina - ZVS / Rijschool Gestel = 6 - 0
11 12:20 u OJC Rosmalen - Emplina = 2 - 0
12 12:34 u Maliskamp - RKVV Wilhelmina = 0 - 3
13 12:48 u Emplina - OSC'45 = 2 - 1
14 13:02 u OJC Rosmalen - ZVS / Rijschool Gestel = 2 - 0
15 13:16 u OSC'45 - Maliskamp = 0 - 1

 

Ploeg: Punten: Doelsaldo:
OJC Rosmalen 13 13
RKVV Wilhelmina 10 13
Emplina 10 1
ZVS / Rijschool Gestel 7 -6
Maliskamp 3 -12
OSC'45 0 -9

Datum: 27 december

Aanvang: 13.30  uur

 


 

Deelnemende teams:

Emplina
Maliskamp
OJC Rosmalem
RKVV Wilhelmina
SV CHC/Orka
ZVS / Rijschool Gestel

 


 

 

WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 13:30 u Emplina - Maliskamp = 4 - 0
2 13:44 u OJC Rosmalem - RKVV Wilhelmina = 0 - 1
3 13:58 u SV CHC/Orka - Emplina = 0 - 0
4 14:12 u Maliskamp - ZVS / Rijschool Gestel = 1 - 1
5 14:26 u RKVV Wilhelmina - SV CHC/Orka = 1 - 1
6 14:40 u ZVS / Rijschool Gestel - Emplina = 1 - 1
7 14:54 u SV CHC/Orka - OJC Rosmalem = 4 - 2
8 15:08 u ZVS / Rijschool Gestel - RKVV Wilhelmina = 3 - 2
9 15:22 u Maliskamp - OJC Rosmalem = 0 - 5
10 15:36 u SV CHC/Orka - ZVS / Rijschool Gestel = 1 - 1
11 15:50 u OJC Rosmalem - Emplina = 3 - 1
12 16:04 u Maliskamp - SV CHC/Orka = 0 - 2
13 16:18 u Emplina - RKVV Wilhelmina = 1 - 3
14 16:32 u OJC Rosmalem - ZVS / Rijschool Gestel = 2 - 1
15 16:46 u RKVV Wilhelmina - Maliskamp = 6 - 0

 

 

 

Ploeg: Punten: Doelsaldo:
RKVV Wilhelmina 10 8
OJC Rosmalem 9 5
SV CHC/Orka 9 4
ZVS / Rijschool Gestel 6 0
Emplina 5 0
Maliskamp 1 -17

 


Datum: 23 december

Aanvang: 10:00  uur

nr's 1 en 2 spelen een finale wedstrijd op de Gala avond


WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 10:00 u Emplina - OJC Rosmalem = 0 - 1
2 10:14 u RKVV Wilhelmina - SV BLC = 1 - 1
3 10:28 u SV CHC/Orka - Emplina = 0 - 1
4 10:42 u OJC Rosmalem - ZVS / Rijschool Gestel = 4 - 0
5 10:56 u SV BLC - SV CHC/Orka = 1 - 1
6 11:10 u ZVS / Rijschool Gestel - Emplina = 1 - 3
7 11:24 u SV CHC/Orka - RKVV Wilhelmina = 3 - 0
8 11:38 u ZVS / Rijschool Gestel - SV BLC = 2 - 0
9 11:52 u OJC Rosmalem - RKVV Wilhelmina = 1 - 0
10 12:06 u SV CHC/Orka - ZVS / Rijschool Gestel = 2 - 0
11 12:20 u RKVV Wilhelmina - Emplina = 0 - 5
12 12:34 u OJC Rosmalem - SV CHC/Orka = 1 - 0
13 12:48 u Emplina - SV BLC = 1 - 0
14 13:02 u RKVV Wilhelmina - ZVS / Rijschool Gestel = 4 - 2
15 13:16 u SV BLC - OJC Rosmalem = 0 - 4


 

Ploeg: Punten: Doelsaldo:
OJC Rosmalem 15 11
Emplina 12 8
SV CHC/Orka 7 3
RKVV Wilhelmina 4 -7
ZVS / Rijschool Gestel 3 -8
SV BLC 2 -7

 

Sportiviteitsprijs:  ZVS Rijschool Gestel

 

Talentvolste speler:  Mo Lamhandi

 


Datum: 23 december

Aanvang: 13:30  uur

 

nr's 1 en 2 spelen een finale wedstrijd op de Gala avond


WD Tijd   Thuisploeg - Uitploeg =   Uitslag  
1 13:30 u Emplina - OJC Rosmalem = 0 - 4
2 13:44 u OSC'45 - RKVV Wilhelmina = 1 - 3
3 13:58 u SV BLC - Emplina = 2 - 0
4 14:12 u OJC Rosmalem - ZVS / Rijschool Gestel = 0 - 1
5 14:26 u RKVV Wilhelmina - SV BLC = 2 - 1
6 14:40 u ZVS / Rijschool Gestel - Emplina = 2 - 0
7 14:54 u SV BLC - OSC'45 = 2 - 1
8 15:08 u ZVS / Rijschool Gestel - RKVV Wilhelmina = 1 - 2
9 15:22 u OJC Rosmalem - OSC'45 = 3 - 0
10 15:36 u SV BLC - ZVS / Rijschool Gestel = 2 - 1
11 15:50 u OSC'45 - Emplina = 2 - 1
12 16:04 u OJC Rosmalem - SV BLC = 2 - 0
13 16:18 u Emplina - RKVV Wilhelmina = 1 - 3
14 16:32 u OSC'45 - ZVS / Rijschool Gestel = 0 - 3
15 16:46 u RKVV Wilhelmina - OJC Rosmalem = 0 -

0

 

Ploeg: Punten: Doelsaldo:
RKVV Wilhelmina 13 6
OJC Rosmalem 10 8
ZVS / Rijschool Gestel 9 4
SV BLC 9 1
OSC'45 3 -8
Emplina 0

-11

 

Sportiviteitsprijs:  ZVS / Rijschool Gestel

Talentvolste speler:  Pim Stoop

Poule A

Datum: 16 december

Aanvang: 19:00 uur

RKVV Wilhelmina    Maliskamp                     3    1
Avanti'31                   BVV zaterdag                0    3
RKJVV                       RKVV Wilhelmina        2    2
Maliskamp                Avanti'31                        3    0
BVV zaterdag           RKJVV                           0    2
RKVV Wilhelmina    Avanti'31                       3    0
RKJVV                       Maliskamp                    5    0
BVV zaterdag           RKVV Wilhelmina       3    3
Avanti'31                   RKJVV                           0    3
Maliskamp                BVV zaterdag               1    4

 

Poule B

Datum: 17 december

Aanvang: 19:00 uur

TGG                                      RKVV Sint Mich Gestel        2    0
VV Haarsteeg                     SV BLC                                   2    3
BVV Zondag                       TGG                                         0    0
RKVV Sint Mich Gestel    VV Haarsteeg                         1    1
SV BLC                               BVV Zondag                           1    3
TGG                                     VV Haarsteeg                         4    0
BVV Zondag                       RKVV Sint Mich Gestel        1    0
SV BLC                               TGG                                          1    2
VV Haarsteeg                    BVV Zondag                            1    6
RKVV Sint Mich Gestel    SV BLC                                    1    0

 

Poule C

Datum: 18 december

Aanvang: 19:00 uur

MVV '58 OSC'45   0 6
FC Engelen Emplina   2 0
SV CHC/Orka MVV '58   2 2
OSC'45 FC Engelen   3 0
Emplina SV CHC/Orka   1 2
MVV '58 FC Engelen   0 3
SV CHC/Orka OSC'45   4 0
Emplina MVV '58   4 2
FC Engelen SV CHC/Orka   4 0
OSC'45 Emplina   6 3

Poule D

Datum: 19 december

Aanvang: 19:00 uur

19:00 BMC Real Lunet 1 5
19:25 NIVO Sparta Vlijmense Boys 1 2
19:50 OJC Rosmalen BMC 5 6
20:15 Real Lunet NIVO Sparta 5 0
20:40 Vlijmense Boys OJC Rosmalen 2 4
21:05 BMC NIVO Sparta 1 3
21:30 OJC Rosmalen Real Lunet 0 2
21:55 Vlijmense Boys BMC 3 2
22:20 NIVO Sparta OJC Rosmalen 2 4
22:45 Real Lunet Vlijmense Boys 3 1

Poule E

Datum: 20 december

Aanvang: 19:00 uur

BVV Zaterdag Sint Michiels Gestel   2 1
SV CHC/Orka Vlijmense Boys   0 1
Sint Michiels Gestel SV CHC/Orka   1 2
BVV Zaterdag Vlijmense Boys   1 4
Vlijmense Boys Sint Michiels Gestel   4 4
SV CHC/Orka BVV Zaterdag   1 0



 


Datum: 23 december

Aanvang: 19:00 uur


Wedstrijdschema:

RKJVV OSC '45   3 1
TGG OJC Rosmalen   1 2
Vlijmense Boys RKJVV   0 4
OSC '45 TGG   1 0
OJC Rosmalen Vlijmense Boys   4 2
TGG RKJVV   1 2
OJC Rosmalen OSC '45   1 5
Vlijmense Boys TGG   1 1
RKJVV OJC Rosmalen   4 0
OSC '45 Vlijmense Boys   5 3



 

Datum: 27 december

Aanvang: 19:00 uur

Wedstrijdschema:

BVV Zondag Real Lunet 1 0
FC Engelen Wilhelmina 2 0
SV CHC/Orka BVV Zondag 2 4
Real Lunet FC Engelen 3 3
Wilhelmina SV CHC/Orka 2 3
FC Engelen BVV Zondag 2 3
Wilhelmina Real Lunet 2 4
SV CHC/Orka FC Engelen 4 0
BVV Zondag Wilhelmina 5 2
Real Lunet SV CHC/Orka 3 0



 


Datum: 28 december

Aanvang: 19:00 uur


 

wedstr 1 19:30 RKJVV Real Lunet 2*20min
wedstr 2 20:15 BVV Zondag OSC'45 2*20min
 
wedstr 3 21:00 verliezer wedstr 1 verliezer wedstr 2 1*25min
 
wedstr 4 21:40 winnaar wedstr 1 winnaar wedstr 2 2*20min

18.30 uur                  Final D-jeugd                             2x 15 minuten

 

19.10 uur                  Finale C-jeugd                            2x 15 minuten

 

19.50 uur                  COVS – Trainers                         1x 25 mnuten

prijsuitreikingen

20.25 uur                  Trainers – Oud FC Den Bosch       1x 25 minuten

prijsuitreikingen

 

21.25 uur                  Oud FC Den Bosch – COVS           1x 25 minuten

 

21.30 uur                  Winnaar toernooi – FCK de Hommel

                               2x 25 minuten